Ponúkame Vám na predaj kancelárske priestory s bývaním, ktoré môžu slúžiť ako 4i byt a skladové priestory na ulici M. R. Štefánika v Trenčíne!

Navrhni cenu
Cena:250 000,00 € Dátum poslednej zmeny: 26.01.2018 Cena je konečná. Žiadne ďalšie poplatky pre realitnú spoločnosť.
Číslo zákazky:2497
Kraj:Trenčiansky kraj
Okres:Trenčín
Obec:Trenčín
Ulica:M.R. Štefánika
Kategória:Komerčné priestory
Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia
Počet miestností: 0
Úžitková plocha: 276 m2

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj kancelárske priestory s bývaním, ktoré môžu slúžiť ako 4i byt a skladové priestory na ulici M. R. Štefánika v Trenčíne!

Objekt je určený stavebne i technicky ku kancelárskemu využitiu alebo k prevádzke, skladu, či bytu. Kancelárske, príp. obytné priestory s plochou 92 m2 vhodné na podnikateľské účely pre kancelárie, byt alebo zriadenie sídla firmy, nachádzajúce sa na prvom poschodí v podkroví polyfunkčnej budovy na Ulici Gen. M. R. Štefánika v tichej lokalite. Budova i priestory prešli kompletnou rekonštrukciou, kde bola hlavne nová fasáda, vchod a rampa na diaľkové ovládanie. Majú tri samostatné miestnosti, jeden priestor pre asistentku, veľkú chodbu, nové samostatné sociálne zariadenie, kuchynskú linku a kúpeľňu. Sprchovací kút má zabudované FM rádio, masážne trysky a pripojenie na telefón. Je možné aj napojenie na alarm, ktoré je namontované.

Prízemie 184 m2 slúžilo ako vzorkovňa. Aktuálny stav umožňuje využiť priestory na služby krásy, kaviarne, resp. zmeniť interiér na celkom iné využitie. Budova je postavená v roku 1956. Objekt má samostatné plynové kúrenie, pripojenie na vodu i elektrinu. Súčasťou objektu je 2 - 5 parkovacích miest pod prístreškom pred budovou. Výborná poloha!

Celková výmera pozemku je 346 m2 a podiel na pozemku o výmere 228 m2 (podiel 478/756), ktorá slúži ako príjazdová komunikácia.

Priestory sa nachádzajú v tichej lokalite, neďaleko historického centra mesta a leží pri hlavnom cestnom ťahu Bratislava - Žilina - Tatry. Vzdialenosť od železničnej a autobusovej stanice je asi 300 m. Do centra mesta sa možno z penziónu dostať peši (cca 10 min.), taxíkom alebo mestskou hromadnou dopravou. Asi 500 metrov smerom na Žilinu sa rozprestiera areál trenčianskeho výstaviska.

Cena: 250.000,- EUR

V prípade záujmu o obhliadku kontaktujte: Tomáš Krúpa - 0918 582 940.

makler
Maklér:JUDr. Ing. Tomáš Krúpa
Telefón:0918 582 940
E-mail:krupa-ZVNC-kbpartners.sk
 Všetky nehnuteľnosti makléra
Neboli ste spokojní s našim maklérom?
Informujte nás!
Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.


©2011 K&B Partners. Všetky práva vyhradené. Redakčný systém Reality Export, Top #1. Reality