Ponúkame Vám na predaj objekt vhodný na podnikanie, ako aj bývanie na ulici M. R. Štefánika v Trenčíne!

Navrhni cenu
Cena:199 000 € Dátum poslednej zmeny: 24.06.2019 Cena je konečná. Žiadne ďalšie poplatky pre realitnú spoločnosť.
Číslo zákazky:2497
Kraj:Trenčiansky kraj
Okres:Trenčín
Obec:Trenčín
Ulica:M.R. Štefánika
Kategória:Komerčné objekty
Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia
Počet miestností: 0
Úžitková plocha: 314 m2

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj administrativnu budovu na ulici M. R. Štefánika v Trenčíne!

Objekt pozostáva 2 nadzemných podlaží.

Prízemie má rozlohu 184 m2, v minulosti slúžilo ako vzorkovňa. Aktuálny stav umožňuje využiť priestory na sklad, výrobu, alebo služby, resp. zmeniť interiér na celkom iné využitie. Priestor má 2 vstupné brány, takže sa dá vnútorným odčlenením využívať samostatne ako 2 samostatné priestory. Na liste vlastníctva je tento priestor vedený ako nebytový priestor.

Prvé poschodie má rozlohu 130 m2, na liste vlastnícta je tento priestor vedený ako byt, ale priestor je vhodný aj na kancelárske účely, prípadne kombináciu týchto 2 funkcií. Priestor dispozične pozostáva z 3 samostatných miestnosti, jeden priestor pre asistentku, veľkú chodbu, nové samostatné sociálne zariadenie, kuchynskú linku a kúpeľňu. Sprchovací kút má zabudované FM rádio, masážne trysky a pripojenie na telefón. Je možné aj napojenie na alarm (k dispozícii je príprava).

Budova je postavená v roku 1956. Budova i priestory prešli kompletnou rekonštrukciou - nová fasáda, vchod a rampa na diaľkové ovládanie.

Objekt má samostatné plynové kúrenie, pripojenie na vodu i elektrinu. Súčasťou objektu je 2 - 5 parkovacích miest pod prístreškom pred budovou.

Celková výmera pozemku je 346 m2 a podiel na pozemku o výmere 228 m2 (podiel 478/756), ktorá slúži ako príjazdová komunikácia.

Výborná lokalita! Priestory sa nachádzajú v frekventovanej lokalita pri hlavnom cestnom ťahu Bratislava - Žilina. Vzdialenosť od železničnej a autobusovej stanice je asi 300 m. Do centra mesta sa je to cca 10 min. V blízkosti sa nachádza aj ZOC Max. Asi 500 metrov smerom na Žilinu sa rozprestiera areál trenčianskeho výstaviska.

Cena: 199.000,- EUR

V prípade záujmu o obhliadku kontaktujte: Tomáš Krúpa - 0918 582 940.

makler
Maklér:JUDr. Ing. Tomáš Krúpa
Telefón:0918 582 940
E-mail:krupa-ZVNC-kbpartners.sk
 Všetky nehnuteľnosti makléra
Neboli ste spokojní s našim maklérom?
Informujte nás!
Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.


©2011 K&B Partners. Všetky práva vyhradené. Redakčný systém Reality Export, Top #1. Reality