Na prenájom exkluzívny kompletne zariadený 5i byt o celkovej rozlohe 273,83 m2 v komplexe Green Bay v Trenčíne!

Navrhni cenu
Cena:1 900,00 €/mesiac Dátum poslednej zmeny: 29.01.2019 Cena je konečná. Žiadne ďalšie poplatky pre realitnú spoločnosť.
Číslo zákazky:2621
Kraj:Trenčiansky kraj
Okres:Trenčín
Obec:Trenčín
Ulica:Karpatská
Kategória:Byty
Druh:5 a viac izbový byt
Úžitková plocha: 274 m2
Stav objektu: novostavba
Poschodie: 3 / 5

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na prenájom exkluzívny kompletne zariadený 5i byt v novostavbe polyfunkčného komplexu Green Bay, ktorý sa nachádza na Karpatskej ul. v Trenčíne.

Byt o celkovej rozlohe 273,83 m2 sa nachádza na 3. podlaží - Dom A. Samotný byt má rozlohu 222,34 m2, 3 terasy majú spolu celkovú rozlohu 48,36 m2 a pivnica je o rozlohe 3,13 m2.

V cene prenájmu sú aj 2 kryté (vnútorné) a 1 vonkajšie parkovacie státia!

Byt pozostáva zo vstupnej haly s chobou, kuchyne prepojenej s obývacou izbou a jedálenským kútom, komory, spáľne so šatníkom a samostatnou kúpeľňou s WC, izby so šatníkom, izby, pracovne, samostatnej kúpeľne so sprchovým kútom a vaňou, WC, 3 terás, skladu, práčovne a technickej miestnosti.

Lokalita patrí v súčasnosti medzi tie najvyhľadávanejšie, najmä kvôli viacerým oddychovo-rekreačno-športovým možnostiam, vrátane tenisových kurtov a 9 jamkového golfového ihriska, ktoré sú súčasťou HOSS Sport Centra a nachádzajú sa bezprostredne pri bytovom dome. Hrádza pozdĺž Váhu pri dome, ktorá sa tiahne cez ostrov až za Sihoť, je zároveň vhodná na bicyklovanie, prechádzky, alebo in-line. Veľkou výhodou je však blízkosť do centra mesta, ako aj na diaľničný privádzač, resp. privádzač k nákupnej zóne OC Laugaricio, Tesco, atď. V blízkosti sa nachádza aj škôlka a neďaleko taktiež základná škola. 

Byt je veľmi slnečný, s krásnymi výhľadmi.

Bytový Dom A je zhotovený z nadštandardných materiálov, hliníkové okná, vonkajšie elektrické žalúzia, priamy prechod od priestoru garáží k výťahom, rekuperačné jednotky v bytoch, podlahové kúrenie, priamy vstup z výťahu do bytu prostredníctvom unikátneho čipu.

Voľný okamžite.

Cena: 1.900,- EUR/mesačne vrátane energií.

V prípade záujmu o obhliadku kontaktujte - Tomáš Krúpa 0918 582 940.

makler
Maklér:JUDr. Ing. Tomáš Krúpa
Telefón:0918 582 940
E-mail:krupa-ZVNC-kbpartners.sk
 Všetky nehnuteľnosti makléra
Neboli ste spokojní s našim maklérom?
Informujte nás!
Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.


©2011 K&B Partners. Všetky práva vyhradené. Redakčný systém Reality Export, Top #1. Reality