Ponúkame Vám na predaj veľkometrážny 3i byt o výmere 90 m2 s loggiou o výmere 8 m2 vo vyhľadávanej lokalite Sihoť II.

Navrhni cenu
Cena:147 000 € Dátum poslednej zmeny: 08.08.2019 Cena je konečná. Žiadne ďalšie poplatky pre realitnú spoločnosť.
Číslo zákazky:2791
Kraj:Trenčiansky kraj
Okres:Trenčín
Obec:Trenčín
Ulica:Žilinská
Kategória:Byty
Druh:3 izbový byt
Úžitková plocha: 90 m2
Stav objektu: novostavba
Poschodie: 1 / 3

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj veľkometrážny 3i byt o výmere 90 m2 vo vyhľadávanej lokalite Sihoť II. Byt sa nachádza v stavbe skolaudovanej v roku 2007 na 1. poschodí z troch. Vo vchode su situované len 4 bytové jednotky a na poschodí dve. K bytom patrí spoločná pivnica na kočíky, bicykle a iné.

Byt je orientovaný tak, že ráno svieti slnko do detskej izby a spálne a obývacia izba je otočená na juh. Obývacia izba je spojená s kuchyňou a jedálenským kútom a priestrannou loggiou o rozlohe 8 m2 ktorú po celej dĺžke od obývacej izby oddeľuje presklenenie, ktoré zabezpečuje preslnenie dennej časti bytu. Praktickou súčasťou kuchyne je príručný sklad, ktorý sa využíva aj ako práčovňa a sušiareň. Kuchyňa je kompletne zariadená a vybavená vstavanými spotrebičmi značky Whirlpool.

Denná časť bytu je veľkoryso riešená a vytvára harmóniu medzi jedálenskou, kuchynskou a obývacou časťou.

Priestranná chodba, na ktorej sú umiestnené detská izba, spáľňa, WC so systémom GEBERIT a samostatná priestranná kúpeľňa s rohovou vaňou a oknom, ponúka komfortné uloženie topánok v stavanom botníku a odloženie oblečenia v stavaných šatníkoch a zapustenej vešiakovej stene.

Dennú a nočnú časť oddeľujú zásuvné púzdrové dvere.

Izby sú o rozlohe 12 m2 a 15 m2. V každej z izieb je taktiež situovaná zabudovaná vstavaná šatníková skriňa.

Byt je z pálenej tehly, okná sú z kvalitného plastu. Podlahy v byte sú laminátové a z talianskej dlažby.

Bytový dom je vykurovaný a TÚV je zohrievaná v spoločnej kotolni, avšak každý byt má vlastnú výmenníkovú stanicu a termostat. Toto zariadenie zabezpečuje možnosť individuálnej regulácie teploty v byte.

Bytový dom sa nachádza na rozhraní výstavby rodinných domov a hrádze. Výhľady sú na zeleň rodinného domu, jednosmernej uličky radovej rodinnej zástavby a na hrádzu. Z bytu nie je vidieť žiaden panelový bytový dom. 

Bytový dom má svoje vlastné súkromné parkovanie, z čoho 3 parkovacie miesta sú situované priamo pod bytom, čo zabezpečuje komfortný prechod z auta do vchodu a bytu prakticky suchou nohou.

Občianske vybavenosť je na najvyššej možnej úrovni a to vzhľadom na to že v tesnej blízkosti sa nachádza hrádza, niekoľko detských ihrísk, vrátane tenisových kurtov, 4 škôlky, 1 súkromné jasle, základná škola, LIDL, SAMOŠKA, COOP JEDNOTA, 2 zimné štadióny, zástavka MHD priamo pri bytovom dome, 3 x lekáreň a iné...

Všetky vyššie uvedené atribúty určujú vysoký štandard bývania v tejto lokalite a tomto priestrannom a vynikajúco dispozične riešenom byte.

Náklady na služby a vykurovanie sú 120 Euro / mesiac.makler
Maklér:Office manager
Telefón:0917775145
E-mail:zuzka-ZVNC-kbpartners.sk
 Všetky nehnuteľnosti makléra
Neboli ste spokojní s našim maklérom?
Informujte nás!
Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.


©2011 K&B Partners. Všetky práva vyhradené. Redakčný systém Reality Export, Top #1. Reality