Ponúkame Vám na predaj exkluzívnu ponuku penziónu V kúpeľnom meste Trenčianske Teplice.

Navrhni cenu
Cena:550 000 € Dátum poslednej zmeny: 18.02.2019 Cena je konečná. Žiadne ďalšie poplatky pre realitnú spoločnosť.
Číslo zákazky:2793
Kraj:Trenčiansky kraj
Okres:Trenčín
Obec:Trenčianske Teplice
Ulica:Omšenie
Kategória:Chaty a rekreačné objekty
Stav objektu: kompletná rekonštrukcia
Počet miestností: 0
Úžitková plocha: 712 m2
Plocha pozemku: 1888 m2

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

V kúpeľnom meste Trenčianske Teplice máme pre vás exkluzívnu ponuku penziónu. Trenčianske Teplice patria medzi najvýznamnejšie a najkrajšie kúpeľné mestá na Slovensku. Ležia v jeho juhozápadnej časti, 130 km severovýchodne od Bratislavy a 20 km od krajského mesta Trenčín. Už stovky rokov vracajú chorým zdravie a zdravým dávajú relax a novú chuť do života. V liečení ochorenia pohybového aparátu patria k najvzácnejším slovenským kúpeľom s dlhodobou tradíciou a nadpriemernými liečebnými výsledkami.

Penzión sa nachádza sa v tichom, malebnom prostredí s výhľadom na vodnú nádrž Baračka a okolitú prírodu. Prešiel kompletnou rekonštrukciou, je plne vybavený, zariadený a pripravený na spustenie prevádzky.

Prízemie pozostáva z hlavného vstupu, spoločenskej miestnosti, kancelárie a dvojizbového bytu pre majiteľa so samostatným vstupom, chodbové priestory so sociálnym zariadením, 4 izby, každá so samostatnou kúpeľňou, WC a loggiou, malý apartmán s kuchynkou, sociálnym zariadením a loggiou.

Poschodie - chodba, schodisko, sprcha pre návštevníkov, vstup na veľkú terasu, sklad, WC, miestnosť pre upratovačku, jeden veľký apartmán (kuchynský kút, dve izby s loggiami a sociálnym zariadením), jeden malý apartmán (predsieň, soc. zariadenie, izba s kuchynským kútom a loggiou), dve samostatné izby so sociálnym zariadením a loggiou.

V suteréne sa nachádza sklad, práčovne, dve garážové miestnosti - každá pre dve autá, kotolňa s troma novými elektronicky prepojenými kotlami na UK na plyn, zásobník na prípravu teplej vody, vzduchotechnika, výkonná pračka, sušička a dve mangľovne.

Podlahová plocha vrátane garáži je 711,98 m2. Výmera pozemku je 1888 m2.

V každej izbe je televízor a pripojenie na internet.

Bezproblémové parkovanie pri penzióne umožňuje súkromné parkovisko pre hostí. Okolie penziónu tvorí upravený terén s príjemným vonkajším posedením.

Loklalita ponúka možnosti turistiky, rybárčenia a pobytov v kúpeľoch Trenčíanske Teplice.

Do kúpeľného parku, kde je sa nachádza tanisový klub, mini golf a požičovňa bicyklov sa dostanete po 10 minútach chôdze. Kúpalisko Zelená žaba, bazén Grand, Kursalón a kúpeľná promenáda je vzdialená 15 minút chôdzov.

Cena: 550.000.- Euro

makler
Maklér:Mgr. Peter Bohunický
Telefón:0905 518 642
E-mail:bohunicky-ZVNC-kbpartners.sk
 Všetky nehnuteľnosti makléra
Neboli ste spokojní s našim maklérom?
Informujte nás!
Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.


©2011 K&B Partners. Všetky práva vyhradené. Redakčný systém Reality Export, Top #1. Reality