Ponúkame Vám na predaj novostavbu 4 izbového rodinného domu typu bungalov v obci Horovce.

Navrhni cenu
Cena:89 000 € Dátum poslednej zmeny: 22.03.2021 Cena je konečná. Žiadne ďalšie poplatky pre realitnú spoločnosť.
Číslo zákazky:2818
Kraj:Trenčiansky kraj
Okres:Púchov
Obec:Horovce
Ulica:Horovce
Kategória:Domy a vily
Stav objektu: vo výstavbe
Počet miestností: 4
Úžitková plocha: 98 m2

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj novostavbu 4 izbového rodinného domu typu bungalov v obci Horovce o rozlohe 98 m2. Rodinný dom je osadený na rovinatom pozemku s rozlohou 680 m2. Rodinný dom ponúkame v troch možných variantách, a to ako hrubú stavbu, holodom, prípadne ako dom na kľúč. Bungalov je dispozične riešený a delený na vstupnú chodbu, kuchyňu, obývaciu izbu, spálňu a dve detské izby. Kuchyňa je spojená s jedálňou a obývacou izbou, čím vytvára atraktívny otvorený priestor. Kúpelňa je oddelená od WC. Z jedálne je východ na terasu. Užitková plocha domu je 98 m2 k čomu ešte prináleží terasa o rozlohe 22 m2. Domy sa stavajú v novovznikajúcej štvrti rodinných domov. Rodinné domy sa nachádzajú v tichej časti obce, ktorá má kompletnú občiansku vybavenosť, ako je škola, škôlka, potraviny, pohostinstvo, autobusová zastávka, pošta, obecný úrad a kostol. Bungalovy sa momentálne nachádzajú vo fáze hrubej stavby. Vzhľadom na lokalitu je možné zrealizovať navŕtanie studne, prípadne na základe dohody studňu doobjednať.

Ceny jednotlivých variant domu:

CENA HRUBEJ STAVBY s pozemkom je 89.000,- €, v ktorej je zahrnutá žumpa 10 m3, dotiahnutý obecný vodovod a elektrika (220/380 V).

CENA HOLODOMU s pozemkom je 137.500,- €, v tejto cene je zahrnutá žumpa 10m3, dotiahnutý obecný vodovod, elektrika (220/380 V), všetky revízne kontroly, potery, omietky, podlahové kúrenie, okná, vonkajšie zateplenie a fasáda.

CENA DOMU NA KĽÚČ s pozemkom je 149.500,-€, v cene domu na kľúč je zahrnutá žumpa 10m3, dotiahnutý obecný vodovod, elektrika (220/380 V), všetky revízne kontroly, potery, omietky, podlahové kúrenie, okná, vonkajšie zateplenie, fasáda, podlahy, obklady do kúpelňe a WC a sanita.

makler
Maklér:Zuzana Nováková
Telefón:0917775145
E-mail:novakova-ZVNC-kbpartners.sk
 Všetky nehnuteľnosti makléra
Neboli ste spokojní s našim maklérom?
Informujte nás!
Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.


©2011 K&B Partners. Všetky práva vyhradené. Redakčný systém Reality Export, Top #1. Reality