Ponúkame Vám na predaj novostavbu 5 i rodinného domu v Trenčíne časť Kubrá.

Navrhni cenu
Cena:283 740 € Dátum poslednej zmeny: 23.03.2020 Cena je konečná. Žiadne ďalšie poplatky pre realitnú spoločnosť.
Číslo zákazky:3003
Kraj:Trenčiansky kraj
Okres:Trenčín
Obec:Trenčín
Ulica:Kubranská
Kategória:Domy a vily
Stav objektu: vo výstavbe
Počet miestností: 5
Úžitková plocha: 166 m2

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Tento 5-izbový rodinný  dom v radovej zástavbe  prirodzene zapadne do nadštandardnej, novovybudovanej rezidenčnej štvrti v Kubrej. Pri tvorbe domov sme kládli dôraz nielen na estetický vzhľad domu a jeho zapadnutie do krásnej prírody, ale aj na kvalitu jeho prevedenia a ideálneho dispozičného riešenia, ktoré splní požiadavky komfortného bývania. Cieľ bol efektne využiť každý zastavaný meter a vytvoriť tak maximálny komfort bývania pre klientov za výborný pomer ceny, lukratívnej lokality a nadštandardnej kvality.

6-metrová vzdialenosť domu od cesty a 8-metrová šírka pozemku ponúkajú luxusný priestor pre parkovanie 2-3 osobných áut. Vstupná časť domu je zo severovýchodu, obývacia časť a priestranné detské izby sú orientované na juhozápad, vďaka čomu slnko presvetlí najobývanejšie časti domu v priebehu dňa. Dostatok úložného priestoru zabezpečujú okrem hospodárskej miestnosti aj dva šatníky na poschodí a komora, ktorá sa nachádza pod schodami vedľa kuchyne. Oceniť môžete aj samostatnú práčovňu s kotlom, ktorý tak spolu s práčkou nebude rušivým elementom v kúpeľniach. Pracovňa na prízemí spĺňa rozmermi štandard spálne, vedľa ktorej sa nachádza aj kúpeľna, vďaka čomu sa stáva celé prízemie plne funkčné aj v prípade potreby využitia priestoru bezbarierovo, resp. jednopodlažne.

Dom je tehlový, postavený s využitím najmodernejších technológií. Vďaka vysokokvalitným izolačným materiálom sú predpokladané náklady na bývanie minimálne. 

 Cena 283 740 €

makler
Maklér:Mgr. Peter Bohunický
Telefón:0905 518 642
E-mail:bohunicky-ZVNC-kbpartners.sk
 Všetky nehnuteľnosti makléra
Neboli ste spokojní s našim maklérom?
Informujte nás!
Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.


©2011 K&B Partners. Všetky práva vyhradené. Redakčný systém Reality Export, Top #1. Reality