Ponúkame Vám na predaj 4i novostavbu RD v Trenčíne časť Kubrá.

Navrhni cenu
Cena:239 610 € Dátum poslednej zmeny: 23.03.2020 Cena je konečná. Žiadne ďalšie poplatky pre realitnú spoločnosť.
Číslo zákazky:3004
Kraj:Trenčiansky kraj
Okres:Trenčín
Obec:Trenčín
Ulica:Kubranská
Kategória:Domy a vily
Stav objektu: vo výstavbe
Počet miestností: 4
Úžitková plocha: 132 m2

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Tento 4-izbový rodinný  dom v radovej zástavbe je najmenší z ponúkaných 3 typov domov. Osloví Vás, ak hľadáte menší priestor v dome, avšak túžite po kontakte s prírodou, resp. hľadáte najekonomickejšie riešenie bývania. Pri tvorbe domov sme kládli dôraz nielen na estetický vzhľad domu a jeho zapadnutie do krásnej prírody, ale aj na kvalitu jeho prevedenia a ideálneho dispozičného riešenia, ktoré splní požiadavky komfortného bývania. Cieľ bol efektne využiť každý zastavaný meter a vytvoriť tak maximálny komfort bývania pre klientov za výborný pomer ceny, lukratívnej lokality a nadštandardnej kvality.

6-metrová vzdialenosť domu od cesty a 8-metrová šírka pozemku ponúkajú luxusný priestor pre parkovanie 2-3 osobných áut. Vstupná časť domu je zo severovýchodu, obývacia časť a priestranné detské izby sú orientované na juhozápad, vďaka čomu slnko presvetlí najobývanejšie časti domu v priebehu dňa. Dostatok úložného priestoru zabezpečujú okrem hospodárskej miestnosti aj dva šatníky (jeden na prízemí a druhý na poschodí) a komora, ktorá sa nachádza pod schodami vedľa kuchyne. Oceniť môžete aj samostatnú práčovňu s kotlom, ktorý tak spolu s práčkou nebude rušivým elementom v kúpeľniach.

Dom je tehlový, postavený s využitím najmodernejších technologií. Vďaka vysokokvalitným izolačným materiálom sú predpokladané náklady na bývanie minimálne. 

 Cena 239 610 €

makler
Maklér:Mgr. Peter Bohunický
Telefón:0905 518 642
E-mail:bohunicky-ZVNC-kbpartners.sk
 Všetky nehnuteľnosti makléra
Neboli ste spokojní s našim maklérom?
Informujte nás!
Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.


©2011 K&B Partners. Všetky práva vyhradené. Redakčný systém Reality Export, Top #1. Reality