Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v Trenčíne na Sihoti IV, v širšom centra mesta.

Navrhni cenu
Cena:250 000 € Dátum poslednej zmeny: 22.06.2020 Cena je konečná. Žiadne ďalšie poplatky pre realitnú spoločnosť.
Číslo zákazky:3038
Kraj:Trenčiansky kraj
Okres:Trenčín
Obec:Trenčín
Ulica:Pod čerešňami
Kategória:Domy a vily
Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia
Počet miestností: 0
Úžitková plocha: 0 m2

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v Trenčíne na Sihoti IV, v širšom centra mesta. Dom je po čiastočnej rekonštrukcii.

Dom sa skladá z prízemia a poschodia. Je celý podpivničený. V pivnici je vyvedený vodovod s vaňou. Tento priestor je možné využiť aj na podnikanie, alebo napríklad ako posilňovňu. Dom má v pivnici kotolňu s vlastným plynovým kotlom na kúrenie, plynový bojler na ohrev vody a ešte jeden náhradný kotol, ktorý možno prerobiť na kúrenie tuhým palivom. Z pivnice je priamo východ do záhrady.
Na prízemí má dom 2 izby - Na prízemí má dom 2 izby - obývaciu a spálňu, samostatnú kuchyňu, samostatnú murovanú špajzu s malým oknom, vymurovaný sprchový kút s wc. Z jednej izby je východ do zimnej záhrady, so schodiskom do záhrady. Na chodbe je šatník.
Na poschodí má dom 4 izby - obývacia izba so vstupom na loggiu orientovanú do ulice, spálňa s loggiou orientovanou do záhrady, a dve ďalšie izby. Na chodbe je vybudovaná menšia kuchynka, samostatná kúpeľňa a WC. Momentálna dispozícia izieb dovoľuje využívať dom ako dve samostatné bytové jednotky.

K domu patrí veľký, rovný pozemok. Zastavaná plocha pozemku je vo veľkosti 384 m2, záhrada vo veľkosti 708 m2. Pozemok má ako oddychovú, tak aj funkčnú časť - záhrada plná ovocných stromov, nasadenej zeleniny, skleník, vlastná studňa. Na pozemku je aj drevený domček v minulosti slúžiaci na chov hydiny a králikov, v súčasnosti využívaný na odkladanie záhradného náradia. Bočná časť pozemku slúži aj ako príjazd autom na pozemok, čím je možné zaparkovať až 4 autá ( garáž, priestor pred garážou, dvor). V blízkosti domu je plná občianska vybavenosť, ale aj tak poskytuje pokoj a oddych. 


Na pozemku a do domu sú dovedené všetky siete - plyn, elektrina aj voda. Dom má vlastný kotol na ohrev vody, komín s dvomi vývodmi - je možnosť si v dome zriadiť aj krbové kachle, poprípade krb.


Cena 250 000 €

makler
Maklér:Mgr. Peter Bohunický
Telefón:0905 518 642
E-mail:bohunicky-ZVNC-kbpartners.sk
 Všetky nehnuteľnosti makléra
Neboli ste spokojní s našim maklérom?
Informujte nás!
Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.


©2011 K&B Partners. Všetky práva vyhradené. Redakčný systém Reality Export, Top #1. Reality