Ponúkame Vám na prenájom logistický areál s pozemkom o výmere 10 0000 m2, halou a 3 posch. admin. budovou v Trenčíne (ul. Brnianska)!

Navrhni cenu
Cena:dohodou Dátum poslednej zmeny: 02.08.2021 Cena je konečná. Žiadne ďalšie poplatky pre realitnú spoločnosť.
Číslo zákazky:3104
Kraj:Trenčiansky kraj
Okres:Trenčín
Obec:Trenčín
Ulica:Brnianska
Kategória:Komerčné a prevádzkové priestory
Stav objektu: kompletná rekonštrukcia
Počet miestností: 0
Úžitková plocha: 1294 m2

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Exkluzívne Vám ponúkame na prenájom logistický areál priamo v meste Trenčín na ul. Brnianska, v tesnej blízkosti priemyselného parku na Zámostí a diaľničného privádzača (D1). Leží na strategicky výhodnom mieste (dobrá dopravná dostupnosť smerom na diaľnicu, Českú republiku a ostatné smery) s výborným bezproblémovým prístupom zo širokej verejnej komunikácie, z ktorej je priamo viditeľný (Vaši zákazníci Vás jednoducho nájdu).
Komplex pozostáva z 3-podlažnej administratívnej budovy a zo skladu, ktorý je prepojený s administratívnou budovou. Budova je obklopená rozsiahlym pozemkom, ktorý slúži na parkovanie a manipuláciou s tovarom.


Administratívna budova je vo veľmi dobrom stave. Má úžitkovú plochu každého podlažia cca 120 m2.

Na prízemí sa nachádza hlavný vstup so schodiskom, kuchynka, zasadačka, šatňa, toaleta a sprcha pre zamestnancov a menší príručný sklad.

Na prvom poschodí sa nachádzajú 2 veľkorozmerné kancelárie (každá s podlahovou plochou cca 50m2) a toaleta pre zamestnancov.

Na druhom poschodí sa nachádzajú 2 veľkorozmerné kancelárie (každá cca 50 m2).

Sklad je spojený s administratívnou budovou, z ktorej je aj prístupný. Jedná sa o montovaný oceľový skelet s vnútornou výškou 8,5 metra (šírka 23,6 metra, dĺžka 39 metrov). Dispozične ide o 1 veľký priestor s podlahovou plochou cca 910 m2 - voľné cca. 300 m2!

V časti skladu je inštalovaný plošinový a regálový systém s viacerými poschodiami a nachádza sa tu aj samostatná kancelária na dispečing skladu.

Sklad je prístupný (voľná plocha na prenájom) 2 nakladacími rolovacími bránami pre kamióny, má 2 samostatné vchody z parkoviska a je tiež prístupný z administratívnej budovy. Je vykurovaný plynovými priemyselnými žiaričmi.

Plochy okolo budovy majú výmeru 8 927 m2.

Slúži na parkovanie, manipuláciou s tovarom, vykládky a obratiskom veľkorozmerných vozidiel. Spevnená plocha má vybudovaný kanalizačný systém na zber a filtráciou dažďovej vody, ktorá môže byť zo zbernej nádrže prečerpaná do verejnej kanalizácie.

Celý areál je monitorovaný kamerovým systémom, ako aj napojený na pult centrálnej ochrany.

Cena na vyžiadanie.
V prípade záujmu o bližšie info prosím kontaktujte - Tomáš Krúpa, 0918 582 940.

makler
Maklér:JUDr. Ing. Tomáš Krúpa
Telefón:0918 582 940
E-mail:krupa-ZVNC-kbpartners.sk
 Všetky nehnuteľnosti makléra
Neboli ste spokojní s našim maklérom?
Informujte nás!
Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.


©2011 K&B Partners. Všetky práva vyhradené. Redakčný systém Reality Export, Top #1. Reality