ZNIŽUJEME CENU ! ! ! Ponúkame Vám na predaj celoročne obyvateľnú chalupu v Trebichave.

Navrhni cenu
Cena:85 000 € Dátum poslednej zmeny: 03.05.2021 Cena je konečná. Žiadne ďalšie poplatky pre realitnú spoločnosť.
Číslo zákazky:3155
Kraj:Trenčiansky kraj
Okres:Bánovce nad Bebravou
Obec:Trebichava
Ulica:Trebichava
Kategória:Chaty a rekreačné objekty
Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia
Počet miestností: 2
Úžitková plocha: 85 m2
Plocha pozemku: 326 m2
Energetický certifikát: Nemá

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

ZNIŽUJEME CENU z pôvodných 99.000,- € o 14.000,- € ! ! !

Ponúkame Vám s výhradným zastúpením na predaj takmer 100 ročnú, celoročne využiteľnú vidiecku chalupu (druh stavby - rodinný dom) v obci Trebichava, ktorá prešla v roku 2020 rozsiahlou rekonštrukciou, tak exteriérom, ako aj interiérom. Nehnuteľnosť sa nachádza v tichom, kľudnom a pokojnom prostredí, v lokalite cca 30 km od Trenčína a 20 km od Bánoviec nad Bebravou. Za určitých okolností môže niekomu vyhovovať aj na trvalé bývanie.

Obytná plocha chalupy je o rozlohe cca 85 m2 ktorá je osadená na svahovitom pozemku o veľkosti 326m2. Dispozične sa chalupa delí na prízemí na predsieň, kúpeľňu (WC + sprchový kút), kotolňu, kuchyňu a obývaciu izbu; a na poschodí sa nachádza jedna miestnosť o rozlohe cca 40m2 s otvoreným priestorom a bočný úložný priestor nad predsieňou. Miernym hendikepom je technické riešenie schodiska, vedúceho na 2. NP (vid. fotografie), čo nie je vhodné pre osoby s pohybovým obmedzením.

Minuloročná rozsiahla rekonštrukcia zahŕňa kompletnú výmenu strechy, novú kuchynskú linku vrátane vstavanej chladničky s mrazničkou, rúrou, digestorom, pračkou a umývačkou riadu, nové parkety v podkroví, nové elektrické kúrenie – radiátory napojené na elektrický kotol Buderus, ktoré je nahraditeľné s vykurovaním s funkčným krbom s prieduchmi do všetkých miestností. Odpad je riešený septikom. Dostatočné množstvo vody v chalupe zabezpečuje výdatná vlastná studňa, s nezávadnou pitnou vodou, ktorá bola v rámci rekonštrukcie vyčistená. Okná a dvere sú plastové s dvojsklom. Na čele chalupy je nainštalovaný teplovzdušný panel na celoročné vetranie v objekte. Chalupa má pripojenie na internet a predáva sa s kompletným zariadením.

Na príjazdovej asfaltovej ceste na hranici pozemku pod chalupou je samostatne stojaca garáž a za chalupou stojí plechová búda na drevo a náradie.

Celoročne využiteľná chalupa Vám poskytne nerušený oddych, úplný relax, únik pred stresom, prípadne je za určitých okolností vhodná aj na trvalé bývanie, pre ľudí, ktorí majú radi vidiecky štýl, staré kvalitné stavby s dušou a atmosférou. Tichá lokalita v priamom susedstve s prírodou, s lúkami a lesmi, je vhodná pre rôzne aktivity, ako je turistika či cykloturistika.

makler
Maklér:Ing. Arpád Šereš
Telefón:0905665900
E-mail:seres-ZVNC-kbpartners.sk
 Všetky nehnuteľnosti makléra
Neboli ste spokojní s našim maklérom?
Informujte nás!
Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.


©2011 K&B Partners. Všetky práva vyhradené. Redakčný systém Reality Export, Top #1. Reality