Ponúkame Vám na predaj nadštandardný rodinný dom na Slnečnom námestí v Trenčíne.

Navrhni cenu
Cena:289 000 € Dátum poslednej zmeny: 21.09.2021 Cena je konečná. Žiadne ďalšie poplatky pre realitnú spoločnosť.
Číslo zákazky:3205
Kraj:Trenčiansky kraj
Okres:Trenčín
Obec:Trenčín
Ulica:Sama Chalúpku
Kategória:Domy a vily
Stav objektu: vo výstavbe
Počet miestností: 0
Úžitková plocha: 142 m2

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj 2 nadštandardné rodinné domy na Slnečnom námestí v Trenčíne. Domy sú v štádiu výstavby, dokončenie je plánované na jar 2022.

Užitková plocha jeného domu je 142 m2 a je postavený na rovinatom pozemku o celkovej rozlohe 250 m2. Dom je dvojpodlažný s rovnou strechou, samostatne stojaci, s vlastnými základmi, obvodovými múrmi a strechou. Medzi domami je dilatácia s tepelnou izoláciou.

Je výborne dispozične riešený, na 1. NP sa nachádza garáž, technická miestnosť, samostatné WC, vstupná chodba a obývacia miestnosť s kuchyňou. Na 2. NP sa nachádza spálňa so šatníkom, priestorná kúpelňa, kde je možné umiestniť vaňu, sprchový kút a dvojumývadlo, samostatné WC, samostatný šatník a dve izby.

Dom ponúka vysoký štandard bývania a nadštandardné prvky zariadenia ako sú pre exteriér: vonkajšie hliníkové žalúzie na el. pohon, drevený obklad fasády, betónová omietka fasády, betónový plotový múr z pohľadového betónu. Pre interér: plynový kondenzačný kotol so zásobníkom TÚV, podlahové kurenie v celom dome, klimatizácia na báze tepelného čerpadla vzduch -vzduch.

Dom sa ponúka v štádiu holodomu, ktorý obsahuje: kompletne dokončený exteriér domu so spevnenými plochami a oplotením, vnútorné omietky s maľovkou, kompletne dokončená elektroinštalácia s vypínačmi a zásuvkami, podlahové kúrenie s kondenzačným kotlom. Dom je postavený z pálenej brúsenej tehly.

Nachádza sa vo vyhľadávanej a exkluzívnej lokalite v širšom centre mesta Trenčín. Lokalita sa vyznačuje zástavbou rodinných domov, bezpečným prostredím s kompletnou občianskou vybavenosťou v tesnej blízkosti.

Cena rodinného domu: 289.000.- Euro

makler
Maklér:Mgr. Peter Bohunický
Telefón:0905 518 642
E-mail:bohunicky-ZVNC-kbpartners.sk
 Všetky nehnuteľnosti makléra
Neboli ste spokojní s našim maklérom?
Informujte nás!
Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.


©2011 K&B Partners. Všetky práva vyhradené. Redakčný systém Reality Export, Top #1. Reality