EXKLUZÍVNE Vám ponúkame na predaj čiastočne zariadenú 5 + 2 izbovú chalupu s možnosťou celoročného bývania v Zliechove o celkovej rozlohe 160 m2.

Navrhni cenu
Cena:99 000 € Dátum poslednej zmeny: 07.04.2016 Cena je konečná. Žiadne ďalšie poplatky pre realitnú spoločnosť.
Číslo zákazky:1316
Kraj:Trenčiansky kraj
Okres:Ilava
Obec:Zliechov
Ulica:Zliechov
Kategória:Chaty a rekreačné objekty
Stav objektu: pôvodný stav
Počet miestností: 5
Úžitková plocha: 160 m2
Plocha pozemku: 2450 m2

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

EXKLUZÍVNE Vám ponúkame na predaj čiastočne zariadenú 5 + 2 izbovú chalupu s možnosťou celoročného bývania v Zliechove o celkovej rozlohe 160 m2.

Pozemok má výmeru 2450 m2. Celková úžitková plocha domu je 160 m2. Chalupa je postavená na pevnej skale z klasických stavebných materiálov, tak v exteriéri, ako aj v interiéri. Základný stavebný materiál je pálená tehla, drevo a ďalšie.

Dispozícia domu:

Prízemie: spoločenská miestnosť, otvorený priestor, kuchyňa s jedálenskou časťou, skladové miestnosti, chladná pivničná miestnosť so studňou, špajza, kuchynská linka, kúpeľňa, WC, schodisko a 2x prístrešok o rozlohe 16 a 20 m2.

Prvé poschodie: 4 + 2 izby, kúpeľňa s WC, priestranná chodba so schodiskom.

Druhé poschodie: priestranná podkrovná izba.

Dom leží na svahovitom pozemku o rozlohe 2450 m2. Na záhrade sa nachádza altánok na posedenie pre oddych a grilovanie s priateľmi. Súčasťou štandardu je tenisové ihrisko, bazén s rozmerom 3x5x1.1 m, jazierko pre ryby, hospodárska budova, dreváreň, pretekajúci potok cez pozemok, vinič, vonkajšie krby, údiareň, vstavané skrine, vstavaný nábytok, garáž, osvetlenie, alarm, všetky inžinierske siete, viacsystémové kúrenie, krbové kachle, murovaná piecka, radiátorové, podlahové a elektrické kúrenie. Spevnená kamenistá prístupová cesta.

Na dome prebehla čiastočná rekonštrukcia v podobe výmeny okien na prízemí na plastové, výmena všetkých dverí, výmena krbu na kachle a maľovanie interiéru.

Exkluzivitou a dôvodom priameho odporúčania našej RK tejto nehnuteľnosti je lukratívna a vyhľadávaná lokalita zimných športov, príjemné a tiché prostredie v tesnej blízkosti Strážovských vrchov, Čičman a Mojtína. Uvedená lokalita je preferovaná v zimnom období lyžiarmi a v letnom období turistami.

Chalupa sa v nedávnej minulosti využívala celoročne v spolupráci s cestovnou kanceláriou SATUR na zimné a letné dovolenky.

POZOR!

V prípade osobnej obhliadky a následnej kúpy chalupy je zľava 10.000,- €

makler
Maklér:Ing. Arpád Šereš
Telefón:0905665900
E-mail:seres-ZVNC-kbpartners.sk
 Všetky nehnuteľnosti makléra
Neboli ste spokojní s našim maklérom?
Informujte nás!
Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.


©2011 K&B Partners. Všetky práva vyhradené. Redakčný systém Reality Export, Top #1. Reality