Gazdovský dom v obci Neporadza s veľkým pozemkom 2697 m2 na predaj

Navrhni cenu
Cena:dohodou Dátum poslednej zmeny: 23.11.2022 Cena je konečná. Žiadne ďalšie poplatky pre realitnú spoločnosť.
Číslo zákazky:3407
Kraj:Trenčiansky kraj
Okres:Trenčín
Obec:Neporadza
Ulica:Neporadza
Kategória:Domy a vily
Stav objektu: pôvodný stav
Počet miestností: 2
Úžitková plocha: 70 m2

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom, ktorý sa nachádza v katastrálnom území Bošianska Neporadza s pozemkom o výmere až 2697 m2.

Hneď takto na úvod by sme radi „vypichli“ absolútny benefit ponúkanej nehnuteľnosti a to je krásny pozemok. V prednej časti sa okrem domu s priestrannou predzáhradkou a okrasnými stromami nachádza garáž, 2 pivnice, dreváreň, komora, letná kuchynka.

Z garáže možno spraviť vstup na povalu a tým pádom by sa tu mohla spraviť izba.

V zadnej časti máte možnosť sa dosýta najesť keďže tu je doslova VŠETKO! Každoročne rodiace stromy ako- jabloň, čerešňa, orech, hruška, marhuľa, černice, maliny, hrozno, slivka.... Aby toho nebolo málo, na konci pozemku sa nachádza potok.

Ponúkaná nehnuteľnosť je postavená z pálenej i nepálenej tehly. Je tu pôvodná strecha i pôvodné drevené okná. Je tu obecný vodovod, funkčná studňa, 2x žumpa, trativod, plyn, elektrika je stará- pôvodná. V súčasnosti sa rieši v obci optika. Úžitková plocha činí 70 m2 .

V jednej pivnici sa nachádza plynový kotol, ktorý slúži i na ohrev vody , druhú pivnicu využívajú majitelia na uskladnenia jabĺčok, zemiakov..

Dom je cca z ½ podpivničený. Vstup na pozemok je možný z dvoch strán!

Prejdime do domu!

Po vstupe do domu a teda po ľavej  strane sa nachádza menšia kúpeľňa s toaletou, keď sa prejdeme chodbičkou dostávame sa po pravej strane do spálne , vedľa spálne je špajza- čo určite ocení každá gazdiná. Ďalej je tu kuchyňa s jedálňou a ďalšia izba.

Pokiaľ túžite bývať na krásnom mieste v menšom domčeku avšak veľkom pozemku, ktorý možno využiť na chov zvierat, pestovanie tak už len stačí zavolať a dohodnúť si obhliadku.

Obec Neporadza disponuje okrem okolitej krásnej prírody aj  základnou školou, materskou školou..  Nachádza sa 18 km od mesta Trenčín od Bánoviec nad Bebravou 16 km.

V prípade záujmu o našu nehnuteľnosť ma neváhajte kontaktovať na tel. čísle : 0949 826 941 alebo beckova-ZVNC-kbpartners.sk

Cena dohodou

makler
Maklér:Barbora Becková
Telefón:0949826941
E-mail:beckova-ZVNC-kbpartners.sk
 Všetky nehnuteľnosti makléra
Neboli ste spokojní s našim maklérom?
Informujte nás!
Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.


©2011 K&B Partners. Všetky práva vyhradené. Redakčný systém Reality Export, Top #1. Reality