TOP! Krásny 6 izbový rodinný dom na Juhu- Južná ulica

Navrhni cenu
Cena:329 000 € Dátum poslednej zmeny: 19.03.2023 Cena je konečná. Žiadne ďalšie poplatky pre realitnú spoločnosť.
Číslo zákazky:3464
Kraj:Trenčiansky kraj
Okres:Trenčín
Obec:Trenčín
Ulica:Juh
Kategória:Domy a vily
Stav objektu: novostavba
Počet miestností: 6
Úžitková plocha: 180 m2

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám rodinný dom v BEZKONKURENČNEJ lokalite na ulici Južná v slepej uličke. Už od vstupu do domu Vám bude zrejmé, že sa jedná o jedinečnú nehnuteľnosť. Dom disponuje záhradou, ktorá Vám zaručuje oddych po dlhom dni v práci. Príjemné posedenie, jazierko a kvety dodávajú tú správnu atmosféru a vy budete mať okamžite pocit, že ste tu naozaj doma.

Rodinný dom Vám s radosťou opíšeme avšak pocity už necháme na Vás a na osobnom stretnutí. Cez bezpečnostné dvere prechádzame do vstupnej haly s toaletou, ďalej prejdeme do „srdca domu“ a to je obývacia izba slušných rozmerov spolu s kuchyňou. Z obývacej izby sa dostaneme na čarovné miesto a to je už spomínaná záhrada. Prvé poschodie disponuje 3 samostatnými izbami, kúpeľňa s hydromasážnou vaňou, toaleta. Dokonca je tu rozsiahly balkón po celej strane domu. V celom dome sú 4 veľké rolldory. To znamená, že úložného priestoru je tu skutočne AŽ- AŽ. Druhé poschodie sa momentálne využíva ako menšia bytová jednotka- obývacia izba, spálňa, kúpeľňa, kuchyňa- AVŠAK fantáziám sa medze nekladú a ďalšiu možnosť využitia tohto poschodia necháme na Vás.

Nesmieme zabúdnúť na dôraz použitých materiálov- dom postavený z kvalitnej tehly, kvalitné hliníkové okná (1., 2. poschodie- francúzske), kvalitná dubová drevená podlaha. Na prízemí je podlahové kúrenie, v ostatných izbách sú radiátory. V dome je garáž, z ktorej sa „suchou nohou“ dostanete hneď do miestnosti.

Lokalita našej ponúkanej nehnuteľnosti je veľmi obľúbená pretože doslova VŠETKO – tu máte na „dlani“ – MHD, školy, škôlky, potraviny, obchodné centrum Južanka, zdravotné stredisko, poliklinika. A práve lokalita je vec, pri ktorej sa oplatí byť náročný!

Nás veľmi zaujal tento štýlový dom so záhradou keďže človek tu má priestor na „vypnutie“ od každodenných starostí, ďalšia dôležitá vec je perfektná lokalita nakoľko máte dom v centre mesta a nemusíte dochádzať z okolitých dedín napr. do práce. Avšak to pravé precítenie celej nehnuteľnosti necháme na Vás. Tešíme sa na obhliadku s Vami. Pre viac info ma kontaktujte na tel. čísle: 0949 826 941 alebo beckova@kbpartners. Cena 329 000 €,-

makler
Maklér:Barbora Becková
Telefón:0949826941
E-mail:beckova-ZVNC-kbpartners.sk
 Všetky nehnuteľnosti makléra
Neboli ste spokojní s našim maklérom?
Informujte nás!
Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.


©2011 K&B Partners. Všetky práva vyhradené. Redakčný systém Reality Export, Top #1. Reality