Ponúkame Vám na prenájom moderný rodinný dom - novostavbu v tichom prostredí v Trenčíne v projekte Stark Residence.

Navrhni cenu
Cena:1 600 €/mesiac Dátum poslednej zmeny: 21.12.2023 Cena je konečná. Žiadne ďalšie poplatky pre realitnú spoločnosť.
Číslo zákazky:3612
Kraj:Trenčiansky kraj
Okres:Trenčín
Obec:Trenčín
Ulica:Ľ. Stárka
Kategória:Domy a vily
Stav objektu: novostavba
Počet miestností: 0
Úžitková plocha: 133 m2

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na prenájom moderný rodinný dom - novostavbu v tichom prostredí v Trenčíne v projekte Stark Residence. Dvojpodlažný rodinný dom v radovej zástavbe na ulici Ľ. Stárka s celkovou úžitkovou plochou 163,40 m2 je postavený na pozemku s výmerou od 285 m2. Kúrenie podlahové. Pred domom vlastné parkovacie miesto pre dve autá a naviac garáž pre dve autá s výmerou 34,10 m2.

Štýlový dom s murovanou konštrukciou sú príkladom dokonalého zladenia moderného vzhľadu s radovou zástavbou, čím vytvárajú unikátnu atmosféru a príjemné prostredie na bývanie.

S úžitkovou plochou 163,40 m2 na pozemku o veľkosti od 285 m2, vám poskytnú dostatok priestoru pre komfortné a pohodlné bývanie pre celú rodinu.

Hlavným atribútom týchto rodinných domov sú ich nadčasový dizajn a elegantný vzhľad, ktorý zapadá do prostredia radovej zástavby. Dôraz sme kládli na kvalitu materiálov, čím sme zabezpečili dlhú životnosť a odolnosť tohto domu, aby bol vašim domovom na dlhé roky.

Okrem moderného dizajnu sa náš projekt vyznačuje aj praktickým riešením priestoru. Úžitková plocha je rozdelená tak, aby oddelila dennú časť od nočnej časti, čo vám poskytne súkromie a pohodlie. Vo vnútri domu si užijete vzdušnosť a priestrannosť, ktorá vytvára príjemnú atmosféru pre celú rodinu.

Nezabudli sme ani na vaše pohodlie a bezpečnosť. Rodinný dom disponuje dvojgarážou, kde si môžete bezstarostne zaparkovať svoje vozidlo a zabezpečiť jeho ochranu. Navyše, krásna záhrada vám poskytne dostatok súkromia a príležitosť na relaxáciu a oddych po náročnom dni.

Ponúkame vám príležitosť získať váš vysnívaný dom, ktorý splní vaše očakávania. Nechajte sa očariť moderným vzhladom, praktickým riešením priestoru a dostatkom súkromia, ktoré tieto dvojpodlažné rodinné domy na ulici Ľ. Stárka v Trenčíne ponúkajú.

 

Zoznam miestností:

Prízemie: vstupná hala, technická miestnosť+WC, dvojgaráž, kuchyňa+obývacia izba, jedáleň, interiérové schodisko na poschodie.

Úžitková plocha prízemia je 88,80 m2 vrátane dvojgaráže

Plocha dvojgaráže je 34,10 m2

Obývacia izba s kuchyňou je prepojená bezbariérovými HS portál posuvnými dverami s vonkajšou terasou o ploche 40 m2.

Plocha pozemku v zadnej časti rod.domu je 104 m2 (vrátane vonkajšej terasy)

Pred rodinným domom na spevnenej odstavnej ploche je možnosť parkovanie ešte pre 2 osobné motorové vozidlá

 

Poschodie: chodba, WC, kúpelňa (vaňa, sprchový kút), detská izba, detská izba, Spálňa + šatník + kúpelňa s WC (sprchový kút) - úžitková plocha poschodia je 74,60 m2

Rod.dom má samostatné ústredné kúrenie. Podlahové teplovodné kúrenie. Zdroj tepla plynový kondenzačný kotol.

Ohrev teplej vody je v 120l zásobníku

Prízemia rod.domu je vetraný rekuperačnou jednotkou.

Rod.dom ma dovedenú optiku s možnosťou napojenia na internet.

Rodinný dom má energetický certifikát A0.

Radová zástavba v projekte Stark Residence sa nachádza v tichej lokalite s výbornou dostupnosťou do centra mesta v uzavretom komplexe s vlastnou infraštruktúrou. Ku každému domu prislúcha vlastný pozemok - záhradka, ktorá bude zatrávnená.  Možnosť rekreačného vyžitia na hrádzi rieky Váh. Cena 1 600 €/mesiac bez energií. 

makler
Maklér:Matej Marcinek
Telefón:0918 996 689
E-mail:marcinek-ZVNC-kbpartners.sk
 Všetky nehnuteľnosti makléra
Neboli ste spokojní s našim maklérom?
Informujte nás!
Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.


©2011 K&B Partners. Všetky práva vyhradené. Redakčný systém Reality Export, Top #1. Reality