Referencie

Od roku 2006 sme našli bývanie mnohým z Vás. Uvádzať Vaše kladné reakcie a poďakovania by bolo na dlhé čítanie. Sme Vám veľmi vďační za Vášu dôverou. Aby sme si však nenechali všetky referencie iba pre seba, niektoré z nich Vám "ukážeme" :) :

Vážený pán Krúpa, chcem sa Vám pekne poďakovať za seriózny, aktívny, nadštandardný a profesionálny prístup počas a aj po uzavretí tohto obchodu. Prajem Vám všetko dobré a ďakujem!! R. J. 

Chceli by sme sa veľmi pekne poďakovať celému tímu realitnej kancelárie KB Partners za pomoc pri sprostredkovaní predaja nášho domčeka v Nemšovej. Ani sme nedúfali, že to pôjde tak rýchlo a hľadko. Marianna P. s rodinou.

Pán JUDr. Ing. Tomáš Krúpa, ďakujeme vám za pomoc pri predaji nebytového priestoru. Ste človek na správnom mieste. Držte sa. Jozef K., Svinná.

Predané! Na tieto slová nikdy nezabudneme. Veľmi ste nás potešili, keď ste nám raz v nedelu oznámili, že záujemcovia sa rozhodli kúpiť náš byt. Super robota. Držte sa. S pozdravom Jana.

S prácou realitných maklérov Vašej realitnej spoločnosti sme boli veľmi spokojní. Mali sme možnosť stretnúť viacerých nakoľko sme si boli pozrieť viacero ponúk. Všetci boli veľmi milí, komunikátívni a poskytli nám všetky potrebné informácie. Pán Šereš nám nakoniec ukázal pozemok, do ktorého sme sa okamžite zamilovali. Rozloha, orientácia, cena a najmä tá lokalita. Určite Vás pozveme aj na kolaudáciu. Majte sa krásne :) Peťka a Peťko.

Pán Matej Marcinek, riaditeľ spoločnosti, týmto Vám vyjadrujeme obrovské poďakovanie za Váš prístup. Mali sme na Vás výborné referencie od našich známych a naše očakávanie ste ešte prekonali. Ani sme nedúfali, že sa nám podarí, danú nehnuteľnosť kúpiť, keďže bola zaťažená mnohými exekúciami a inými záložnými právami, ale Vy ste to dokázal. Rýchlo a odborne. Klobúk dole. Píšeme Vám 1*. Peter F., Trenčín.

Ďakujeme za pomoc pri nájdení našej vysnívanej nehnuteľnosti. Už bývame a dvere máte u nás stále otvorené. Simona H.

Milý pán Krúpa a pán Bohunický. Pán Vavruš je skvelý odborník a určite si ho udržte. Celý proces zvládol perfektne. Stále nás informoval. Pomohol nám s úverom, znalcom, vyriešil za nás veša vecí v banke. Určite to patrí k jeho práci, ale spôsob ako jednal sa naučiť nedá. Je to skvelý mladý muž a určite sa na Vás v budúcnosti opäť obrátime.  Svejkovci.

Hello. We would love to say a huge thanks for helping us to find a appartment. The view is just unbelievable. Location is great. Greg and Lucy xoxo

a ešte oveľa viac. 

Presvedčte sa aj Vy o našich kvalitných službách. 

Sme tu pre Vás už od roku 2006.

Asi to robíme skutočne dobre .... :)

 


©2011 K&B Partners. Všetky práva vyhradené. Redakčný systém Reality Export, Top #1. Reality